Стань заможним! Створюй своє майбутнє зараз!

Реєстрація

Партнерство


Партнерство для учасників ґрунтується на Офіційному порядку рекламної кампанії "International Payment Solutions".

Збільшуючи масштаби своєї діяльності, ВК "Кешлес Юкрейн" зацікавлений у співпраці із заповзятими, енергійними та кваліфікованими посередниками-агентами.

Агент може вибрати для себе одну із зручних форм співпраці:

 • Постійна
 • Тимчасова
 • Одноразова

Вимоги до агента:

 • Єдиною вимогою до агента є залучення клієнтів (фізичних осіб, організацій і підприємств будь-яких форм власності), що поділяють ідеї і принципи, на яких базується Проект International Payment Solutions.
 • Винагорода агента здійснюється пропорційно до його ділової активності і виплачується виключно у безготівковій формі з дотриманням норм законодавства України.

Важливо! Джерелом винагороди є безповоротний внесок.

Агент отримує комісійну винагороду з кожного платежу участника, якого він залучив до Проекту International Payment Solutions.

Коли агент залучає учасника за допомогою індивідуального унікального ID, фрагменти даних (файли cookies) автоматично записуються на його електронний пристрій (комп'ютер, планшет і т. д.). Якщо потенційний учасник перейде за посиланням на адресу з унікальним ID агента, а безпосередньо сам платіж такого учасника буде здійснений пізніше, ніж його реєстрація, то агентові також нараховується комісійна винагорода після здійснення платежу.


Розрахунок комісійної винагороди агента.

Усі комісійні винагороди агентам оподатковуються згідно чинного законодавства України.

Розрахункова величина внеску, для зацікавлених учасників мінімально кратна 1,500 гривень.

Наприклад, учасник зробив внески у розмірі 15,000 гривень.

 • 10,000 гривень - поворотний внесок (внесок на створення міжнародного банку еквайра);
 • 5,000 гривень - безповоротний внесок (адміністративні витрати, пов'язані зі створенням міжнародного онлайн банку еквайера. Керуюча компанія, комісійна винагорода агентам, компаніям, офіс, обслуговування документообігу, реклама, інформаційний супровід, тощо)

Алгоритм (формула) розрахунку комісійної винагороди для фізичних осіб:

Агентська комісійна винагорода складає 24,8448% від безповоротного внеску у розмірі 5,000 гривень, складає 1,242 гривні 24 копійки.

ВК “Кешлес Юкрейн” є податковим агентом, та сплачує податки в тому числі за своїх контрагентів. У нашому випадку, сума до виплати комісійної винагороди агентові складатиме 1,000 гривен (1,242 гривні 24 копійки за вирахуванням 18% НДФЛ та 1,5% військового збору).

Формула розрахунку комісійної винагороди для юридичних осіб і ФОП:

Агентська комісійна винагорода - 24,8448% від безповоротного внеску у розмірі 5,000 гривень, тобто 1,242 гривні 24 копійки.

Інструкція для отримання виплати комісійної винагороди агентові:

 1. Зайти в особистий кабінет
 2. Відкрити розділ “Отримати винагороду”
 3. Заповнити форму з реквізитами
 4. Натиснути кнопку “Підписати документи за допомогою ЕЦП”
Важливо!

Безкоштовне отримання ЕЦП (Електронно цифровий підпис) можливе декількома способами:

 1. Інструкція для отримання ЕЦП описана на сайті акредитованого Центру Сертифікації ключів Інформаційно - Довідкового Департаменту Державної Фіскальної служби:
  https://acskidd.gov.ua/
  https://acskidd.gov.ua/fiz_osoba
  https://acskidd.gov.ua/ur_osoba
 2. За допомогою Приват24 (Інструкція: https://www.youtube.com/watch?time_continue=42&v=rLCFG7ANywA)

Учасники проекту можуть використовувати наявні власні ЕЦП.

Зазначаємо, що первинні документи, підписані електронним цифровим підписом, є оригіналами документів згідно закону України "Про електронний цифровий підпис" № 852-IV від 22.05.2003р. та "Про електронні документи та електронний документообіг" № 851-IV від 22.05.2003р. Крім того, використання ЕЦП без попереднього погодження цього права у договорі регламентовано статтею 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», згідно якої первинні облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях, а також можуть бути підписані із використанням ЕЦП.

Кожний зареєстрований участник має можливість замовити банківську картку в особистому кабінеті.