Стань заможним! Створюй своє майбутнє зараз!

Реєстрація

ВК "Кешлес Юкрейн" є провайдером високотехнологічного бізнес Проекту International Payment Solutions.

Юридична модель Проекта International Payment Solutions повністю адаптована до вимог українського законодавства і орієнтована на подальшу його інтеграцію у міжнародний фінансовий бізнес.

Компанія ВК "Кешлес Юкрейн" пройшла сертифікацію від міжнародної компанії COMODO та отримала сертифікат EV SSL. Сертифікат EV SSL застрахований центром сертифікації на суму $ 1.750.000.
EV сертифікати можуть отримати тільки надійні організації з офіційною реєстрацією.
Visa / Mastercard
Компанія ВК "Кешлес Юкрейн" приймає внески платіжними картками Visa та Mastercard.

Проект International Payment Solutions орієнтований на створення банку эквайера, який буде обслуговувати платежі системних корпоративних клієнтів, які спеціалізуються на транскордонних online бізнесах.


Функціонал і технічні можливості такого міжнародного новоствореного банку еквайера, буде включати в себе необмежені можливості роботи з будь-якими електронними валютами, їх сурогатами, а також обслуговування відомих, загальновизнаних міжнародних сервісів електронної торгівлі. Таких як:

 • Amazon
 • Ebay
 • Alibaba
 • Uber
 • PayPal
 • Подібні електронні сервіси

Процес створення банку включає в себе ряд необхідних дій і процедур, таких як:

 • Державна реєстрація
 • Отримання ліцензії у міжнародних платіжних системах (МПС) Visa, MasterCard
 • Сертифікація систем безпеки
 • Придбання сертифікованого програмного забезпечення (Software)
 • Придбання сертифікованого устаткування (Hardware)
 • Придбання або довгострокова оренда службового приміщення
 • Підбір персоналу та його професійне навчання
 • Інші необхідні процедури

Поруч з цим ключовою умовою є власний капітал такого банку.

Згідно з вимогами Національного Банку України і відповідно до Закону України "Про банки і банківську діяльність" мінімальний розмір статутного капіталу на момент державної реєстрації банку не може бути меншим, ніж 500,000,000 гривень (Постанова Правління Національного Банку України № 58 від 4 лютого 2016 року, на основі якої внесено зміни до графіків приведення банками статутного і регулятивного капіталу до мінімального розміру, передбаченого банківським законодавством).


Розрахунковий розмір одного внеску, для зацікавлених учасників Проекту мінімально кратний 1,500 гривень, у тому числі:

 • 1,000 гривень - поворотний внесок. Безпосередній внесок на створення міжнародного банку-еквайєра "International Payment Solutions", конвертований після створення банку в одну акцію
 • 500 гривень - безповоротний внесок. Адміністративні та інші витрати, пов'язані зі створенням банку-еквайєра (видатки, пов'язані з діяльністю управляючої компанії): банківське обслуговування, бухгалтерія, формування комісійного агентського фонду, утримання офісу, обслуговування документообігу, реклама, інформаційний супровід та інше).

Банк еквайер International Payment Solutions - буде створюватися у формі акціонерного товариства, з запланованою емісією 1,000,000 акцій. Номінальна вартість однієї акції - 1,000 гривень.


Юридична модель Проекта International Payment Solutions повністю адаптована до вимог українського законодавства. Де ключовими вимогами є: відкритість, прозорість і технологічність всіх процедур. Саме дотримання цих умов і вимагає Національний Банк України і міжнародні платіжні системи.


Учасники, які сплатили внесок (внески) - матимуть можливість отримувати дохід за підсумками діяльності банку, а саме:

 1. Отримання дивідендів на акції (прогнозована дохідність банку еквайера - від 25% річних)
 2. Отримання доходу при продажі акцій за ринковою ціною на вторинному ринку (прогнозований мультиплікатор - коефіцієнт зростання емісійної вартості акції складає 25 і більше разів)

Важливо!
Оператор Проекта International Payment Solutions, ВК "Кешлес Юкрейн" гарантує повернення поворотного внеску, на вимогу учасника.

Для повернення поворотного внеску учаснику потрібно повідомити оператора Проекту ВК “Кешлес Юкрейн”. Поворотний внесок повертається протягом 30 календарних днів з дня отримання такого повідомлення.

Повернення поворотного внеску здійснюється виключно до моменту державної реєстрації банку.

Також, звертаємо Вашу увагу на те, що прийом внесків, (а також їх повернення) здійснюється виключно в безготівковій формі через банківські установи.


Розрахункові терміни реалізації Проекту International Payment Solutions - не більше 36 місяців, із яких:

 • 24 місяці - термін формування необхідного фінансового ресурсу в розмірі 1,000,000,000 гривень (Початок кампанії 22.10.2018).
 • 12 місяців - організаційні заходи щодо створення International Payment Solutions банку еквайера (Державна реєстрація, ребрендинг, придбання устаткування, отримання ліцензій Visa / MasterCard, сертифікація банку під міжнародні стандарти).

Бізнес Проект International Payment Solutions, звертає особливу увагу на відкритість і максимальну публічність процедур для учасників. Вказані процедури передбачають:

 • Регулярне інформування про динаміку фінансового ресурсу і про кількість учасників.
 • Грошові кошти розміщуються виключно на рахунках державних банках Ощадбанк і Приватбанк.
 • Кожен учасник має право в будь-який момент повідомити про своє бажання виходу з Проекту і, згідно з відкритою процедурою, яка є рівною для всіх учасників, повернути свій поворотний внесок.
 • Взаємовигідну співпрацю між Учасником і Провайдером, яка ґрунтується на умовах у рамках підписаних договорів.

Провайдер звертає Вашу увагу на те, що внесок (внески) учасника - це не депозитний банківський вклад і не інвестиція в нерухомість, а можливість створити своє фінансове майбутнє.

Кожному учасникові пропонується стати співвласником сучасного високорентабельного міжнародного бізнесу.